şifremi unuttum üye ol
Kullanıcı Adı: Şifre:
REKLAM
Frikik Kralı 2 Oyunu - Futbol Oyunları
14601 Kişi Oynadı...
Frikik Kralı 2
Oyun Adı: Frikik Kralı 2 Oyunu

Kategori: Futbol Oyunları Oyna

Frikik Kralı 2 Oyunu 09.06.2013 tarihinde eklendi.

Frikik Kralı 2 Oyunu Nasıl Oynanır?:

Frikik Kralı oyunu oyna. Bu oyunda frikik ustası olmak için çalışıyorsunuz. Bunun için size verilen antreman programını takip etmelisiniz. Size gösterilen hedef noktaya atışınızı yapmalısınız. Oyun fare ile oynanmaktadır. İyi oyunlar.

----------

How to Play This Game? : Freekick King game. In this game you are trying to become the master of free kicks. To do this, you will need to follow the training program. You must be shown in your shot to the target point. Game is played with the mouse. Good games.

---------

Wie man dieses Spiel zu spielen? : Freistoss King Spiel. In diesem Spiel müssen Sie versuchen, der Meister der Freistöße werden. Um dies zu tun, werden Sie brauchen, um das Trainingsprogramm zu folgen. Sie müssen in Ihren Schuss zum Zielpunkt angezeigt. Das Spiel wird mit der Maus gespielt. Gute Spiele.

-------

Comment jouer à ce jeu? : Coup franc jeu King. Dans ce jeu, vous essayez de devenir le maître de coups francs. Pour ce faire, vous devrez suivre le programme de formation. Vous devez être affiché dans votre plan à un point cible. Jeu se joue avec la souris. Bons jeux.

---------

Как играть в эту игру? : Freekick королем игры. В этой игре вы пытаетесь стать мастером штрафных ударов. Чтобы сделать это, вы должны будете следовать программе обучения. Вы должны быть показаны в кадре до цели. Игра ведется с помощью мыши. Хорошие игры.

----------

Cómo jugar a este juego? : Tiro Libre rey juego. En este juego usted está tratando de convertirse en el maestro de los tiros libres. Para ello, tendrá que seguir el programa de entrenamiento. Usted debe percibir en su toma hasta el punto de destino. Se juega con el ratón. Los buenos juegos.


Reklamlar

SON OYNADIĞINIZ OYUNLAR
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
Yeni Oyunlar
Frikik Kralı 2 Yorumları
    Yorumunuz
    İsim :
    güvenlik
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.